Aktualności

WOLNE POKOJE

 

 pokój 2 os

 

pokój 3 os

 

pokój 4 os                                                                                                                     

 

     


 

KSIĘGA GOŚCI

Księga Gości - DOM WYPOCZYNKOWY  NAD MORZEM BAŁTYCKIM  "JANTAR" w Ostrowie k/Karwi i Jastrzębiej Góry

Nasi Goście pozostawili opinie o naszym obiekcie. Jesteśmy wdzięczni za każdy wpis, który mobilizuje nas do dalszej sumiennej pracy.

 

Wakacje 2015           

Bardzo miło spędziliśmy czas w tej nadmorskiej okolicy. Gospodarze bardzo sympatyczni, serdeczni a czystość i dbałość o dom przerasta oczekiwania. Jesteśmy bardzo miło rozczarowane. Oby tak dalej. Życzymy wielu Gości.

Sylwia Klyta z rodziną

 

Wakacje Giedronków

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobyty z pokoju i czystości która panowała. Dom ma dobrą lokalizację i przemiłych właścicieli !!!  Dziękujemy i do zobaczenia.

Izabela, Filip, WIKTOR G

 

LIPIEC 2015

Jantar to cudowne miejsce na wypoczynek - cicho, czysto, miła atmosfera, dużo przestrzeni świetnie urządzonej dla dzieci. Spędziliśmy tu dwa tygodnie i dzieci nie chcą wracać do domu. Bardzo polubiły także przemiłych właścicieli. Dziękujemy za miły pobyt. Pozdrawiamy serdecznie i do miłego zobaczenia.

Agnieszka, Michał, Lenka i Tomek

 

Teresa z Darkiem pod 4-ką mieszkali, do ciepłego kominka się przytulali. Choć zimno nie było to przy kominie zawsze było miło ! Pod 9-ką Jola i Janu mieszkali, po północy przez okienko w dachu gwiazdy podglądali...   A na tarasie Jan chłodził swe poparzone części ciała... Gdy wieczorne powiewy wiatru go ogarniały... Wszystko nam się podobało !

Ale było trochę mało  18 - 25 VII 2015r.                                                          Ekipa  45+  ze Śląska

 

2013, 2014, 02.08.15 r.  c d n.......

Trzykrotne bardzo miłe przesycone jodem wspomnienia zawozimy do rodzinnego Zawiercia na Jure Krakowsko - Częstochowską

rodzina Szymczyk Iza Piotr Sebastian

 

sierpień 2015 r.

Doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Piękna i spokojna okolica, przesympatyczni gospodarze, dom wypoczynkowy czysty, zadbany oraz wspaniale przygotowany na przyjęcie najmłodszych gości. Życzymy wielu gości oraz dziękujemy za miły pobyt.

Asia, Konrad oraz Czaruś.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY WYPOCZYNEK :) Z PEWNOŚCIĄ BĘDZIEMY POLECAĆ TO MIEJSCE ZNAJOMYM, A I SAMI CHĘTNIE TU WRÓCIMY

POZDRAWIAMY SERDECZNIE: JAREK, MAGDALENA, POLA, TYMONEK Z BYDGOSZCZY 18.08.2015r. - 25.08.2015r.

P.S.

"JANTAR" ostrowieński idealnie spełnił nasze oczekiwania - wczasowania. W szczególności teren dla dzieci i przyrządy do zabawy. ŚCISKAMY SERDECZNIE.

 

Gratuluję pomysłu z "Księgą Gości"

Jako że jestem tu już po raz czwarty, nie mogę nie skorzystać z okazji, żeby się wpisać. Przyjechałam do Ostrowa "szlakiem wspomnień" i na nowo odkryłam to miejsce wraz z jego piękną okolicą. Dom "Jantar" okazał się być idealną "przystanią", spełniającą moje i męża oczekiwania. Największa w tym zasługa przemiłych Gospodarzy, którzy nie tylko zadbali o wystrój i nienaganną czystość tego miejsca, ale przez swoją otwartość, życzliwość i serdecznośćwobec gości stworzyli miłą i przyjazn atmosferą, w której można naprawdę odpocząć. Oby tak zostało, czego życzymy i Gospodarzom i Gościom ( w tym oczywiście sobie ) !

Grażyna i Włodzimierz z Krakowa                                                               sierpień/wrzesień 2015

 

Bardzo dziękujemy za gościnę, przyjemną atmosferę i przepiękne wakacje. Dzieci są zachwycone pobytem, będą jeszcze długo wspominać te wakacje. My, zmęczeni rodzice znależliśmy tutaj azyl na odpoczynek. Dzięki za wspaniale urządzone miejsce zabaw dla dzieci.

Pozdrawiamy i polecimy Państwa w Toruniu.   Agata, Łukasz, Eryk i Iga      czerwiec 2016                                                                                                                                  

STRONY: 1 | 2 | 3

 
 

Wstęp Oferta Pokoje Galeria Cennik Regulamin Atrakcje Kontakt