Aktualności

WOLNE POKOJE

 

 pokój 2 os od 22 sierpnia

 

pokój 3 os od 22 sierpnia

 

pokój 4 os od 22 sierpnia                                                                                                                     

 

     


 

Regulamin

Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami obowiązującymi w naszym pensjonacie. Przeczytanie regulaminu pozwoli Państwo uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, i sprawi że nasza załoga będzie mogła skupić się na zapewnieniu Państwu miłego i przyjemnego wypoczynku..

 

 1. Klienci Pokoi Gościnnych Jantar korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu.
 2. Doba hotelowa w naszym pensjonacie rozpoczyna się o godzinie 15:00, kończy się natomiast o godzinie 10:00 dnia następnego.
 3. Klienci przybywający do pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, każdy Klient ma obowiązek okazać dokument ze zdjęciem.
 4. Należność za pobyt pobierana jest przez obsługę pensjonatu w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
 5. Przekazanie jak i zdanie pokoju następuje w obecności personelu naszego pensjonatu.
 6. Zgodnie z zasadami naszego pensjonatu nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.
 7. Cisza nocna obowiązująca w naszym pensjonacie zaczyna się od godziny 22:00 i trwa do godziny 7:00 następnego dnia.
 8. Uprasza się gości pensjonatu o niepalenie papierosów i innych wyrobów tytoniowych w pokojach gościnnych.
 9. Wypoczywających Gości uprzejmie prosimy o poruszanie się po obiekcie hotelowym w zmiennym obuwiu.
 10. Za dzieci poruszające się po terenie naszego pensjonatu jak i w jego obrębie odpowiadają prawni opiekunowie.
 11. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy też zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy odpowiada klient.
 12. Wszelkie usterki powstałe w trakcie użytkowania pomieszczeń pensjonatu prosimy zgłaszać na bieżąco obsłudze.
 13. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach uprasza się o nieużywanie grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, a także urządzeń gazowych. Uprasza się także o nieużywanie przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, które nie stanowią stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 14. Kuchnia, która jest ogólnodostępna dla gości pensjonatu, przeznaczona jest do przygotowywania szybkich posiłków. Ze względu na to, że obiekt wyposażony jest tylko w jedną kuchnię uprasza się o jak najszybsze korzystanie ze sprzętów tam dostępnych.
 15. Korzystając z kuchni, jej wyposażenia oraz lodówki prosimy o pozostawienie jej w należytym porządku, a w dniu wyjazdu odniesienie naczyń na swoje miejsce.
 16. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy i pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu bądź innego pojazdu należącego do Klienta pensjonatu.
 17. Parkowanie samochodu na terenie posesji jest bezpłatne dla gości pensjonatu. Kierowca na własną odpowiedzialność parkuje samochód w miejscu przez siebie wybranym.
 18. Ze względu na zmienną aurę i występowanie silnych wiatrów od strony morza, prosimy o zamykanie okien podczas Państwa nieobecności w pensjonacie.
 19. Klient ma zakaz przekazywania pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 20. W obiekcie pensjonatu po godzinie 22.00 mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane.
 21. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobom, które naruszają porządek i zasady regulaminu pensjonatu w trakcie przebywania na terenie obiektu. Właściciel obiektu ma prawo w takich sytuacjach zażądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 22. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta pensjonatu. W przypadku nie otrzymania takiego pozwolenia rzeczy przechowywane będą przez okres jednego miesiąca.                            
 23. Właściciele  pensjonatu nie udzielają żadnych informacji o danych osobowych Gości osobom postronnym.


Życzymy Państwu miłego pobytu w naszym domu.

 

 

 
 

Wstęp Oferta Pokoje Galeria Cennik Regulamin Atrakcje Kontakt