Aktualności

WOLNE  POKOJE

 

2 - osobowe 

          

3 - osobowe

 

4 - osobowe 

        

 

 

 

 

                      

                      

 

                

                        

 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

  

 

 

            


 

  

KSIĘGA GOŚCI

Księga Gości - DOM WYPOCZYNKOWY  NAD MORZEM BAŁTYCKIM  "JANTAR" w Ostrowie k/Karwi i Jastrzębiej Góry

Nasi Goście pozostawili opinie o naszym obiekcie. Jesteśmy wdzięczni za każdy wpis, który mobilizuje nas do dalszej sumiennej pracy.

 

Wakacje 2015           

Bardzo miło spędziliśmy czas w tej nadmorskiej okolicy. Gospodarze bardzo sympatyczni, serdeczni a czystość i dbałość o dom przerasta oczekiwania. Jesteśmy bardzo miło rozczarowane. Oby tak dalej. Życzymy wielu Gości.

Sylwia Klyta z rodziną

 

Wakacje Giedronków

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobyty z pokoju i czystości która panowała. Dom ma dobrą lokalizację i przemiłych właścicieli !!!  Dziękujemy i do zobaczenia.

Izabela, Filip, WIKTOR G

 

LIPIEC 2015

Jantar to cudowne miejsce na wypoczynek - cicho, czysto, miła atmosfera, dużo przestrzeni świetnie urządzonej dla dzieci. Spędziliśmy tu dwa tygodnie i dzieci nie chcą wracać do domu. Bardzo polubiły także przemiłych właścicieli. Dziękujemy za miły pobyt. Pozdrawiamy serdecznie i do miłego zobaczenia.

Agnieszka, Michał, Lenka i Tomek

 

Teresa z Darkiem pod 4-ką mieszkali, do ciepłego kominka się przytulali. Choć zimno nie było to przy kominie zawsze było miło ! Pod 9-ką Jola i Janu mieszkali, po północy przez okienko w dachu gwiazdy podglądali...   A na tarasie Jan chłodził swe poparzone części ciała... Gdy wieczorne powiewy wiatru go ogarniały... Wszystko nam się podobało !

Ale było trochę mało  18 - 25 VII 2015r.                                                          Ekipa  45+  ze Śląska

 

2013, 2014, 02.08.15 r.  c d n.......

Trzykrotne bardzo miłe przesycone jodem wspomnienia zawozimy do rodzinnego Zawiercia na Jure Krakowsko - Częstochowską

rodzina Szymczyk Iza Piotr Sebastian

 

sierpień 2015 r.

Doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Piękna i spokojna okolica, przesympatyczni gospodarze, dom wypoczynkowy czysty, zadbany oraz wspaniale przygotowany na przyjęcie najmłodszych gości. Życzymy wielu gości oraz dziękujemy za miły pobyt.

Asia, Konrad oraz Czaruś.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY WYPOCZYNEK :) Z PEWNOŚCIĄ BĘDZIEMY POLECAĆ TO MIEJSCE ZNAJOMYM, A I SAMI CHĘTNIE TU WRÓCIMY

POZDRAWIAMY SERDECZNIE: JAREK, MAGDALENA, POLA, TYMONEK Z BYDGOSZCZY 18.08.2015r. - 25.08.2015r.

P.S.

"JANTAR" ostrowieński idealnie spełnił nasze oczekiwania - wczasowania. W szczególności teren dla dzieci i przyrządy do zabawy. ŚCISKAMY SERDECZNIE.

 

Gratuluję pomysłu z "Księgą Gości"

Jako że jestem tu już po raz czwarty, nie mogę nie skorzystać z okazji, żeby się wpisać. Przyjechałam do Ostrowa "szlakiem wspomnień" i na nowo odkryłam to miejsce wraz z jego piękną okolicą. Dom "Jantar" okazał się być idealną "przystanią", spełniającą moje i męża oczekiwania. Największa w tym zasługa przemiłych Gospodarzy, którzy nie tylko zadbali o wystrój i nienaganną czystość tego miejsca, ale przez swoją otwartość, życzliwość i serdecznośćwobec gości stworzyli miłą i przyjazn atmosferą, w której można naprawdę odpocząć. Oby tak zostało, czego życzymy i Gospodarzom i Gościom ( w tym oczywiście sobie ) !

Grażyna i Włodzimierz z Krakowa                                                               sierpień/wrzesień 2015

 

Bardzo dziękujemy za gościnę, przyjemną atmosferę i przepiękne wakacje. Dzieci są zachwycone pobytem, będą jeszcze długo wspominać te wakacje. My, zmęczeni rodzice znależliśmy tutaj azyl na odpoczynek. Dzięki za wspaniale urządzone miejsce zabaw dla dzieci.

Pozdrawiamy i polecimy Państwa w Toruniu.   Agata, Łukasz, Eryk i Iga      czerwiec 2016                                                                                                                                  

Spędzamy w Jantarze już 8 raz, cudowne wakacje, jesteśmy bardzo zadowoleni miejsce w 100% godne polecenia, obiekt bardzo czysty, zadbany, cisza, spokój – aż żal wyjeżdżać. Kuchnia przestronna i bardzo dobrze wyposażona z przepięknym dużym tarasem, pokoje gustownie urządzone. Właściciele przemili, uśmiechnięci i zawsze chętni do pomocy. Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję odwiedzić Państwa w przyszłym roku.

Monika, Wojtek, Tomek, Kuba, Ala z Wieliczki                                             czerwiec/lipiec 2016                                                                           

Bardzo dziękujemy za przemiłą gościnę, byliśmy u Państwa pierwszy raz i jesteśmy zachwyceni. Cisza, spokój – mamy nadzieję, że wrócimy  tu jeszcze.                                                      

Pozdrawiamy Halina Ireneusz                                                                      Kraków  Lipiec 2016 r

 

Dziękujemy za gościnę. Dzieci mają uśmiechnięte buzie z uwagi na plac zabaw i duży ogródek ze ślimakami J a dorośli ciszę, spokój nawet przy niesprzyjającej aurze.                                              

Otylia i Lena                                                                                                  Bełchatów,  lipiec  2016 r                                                                                                                                                                      

Dzięki wielkie za miły wypoczynek. 2,5 letnia Julia chciałaby tu zamieszkać J cisza i spokój oraz atrakcje podwórkowe dla dzieci, to właśnie to czego  szukaliśmy na wakacjach.Dziękujemy!

Małgorzata, Krzysztof, Julia                                                                         Bełchatów, lipiec 2016 r 

 

Wspaniała atmosfera, zapewniona intymność dla nas. Bardzo czysto, cicho. Bardzo wypoczęliśmy tutaj. Dziękujemy !                                                                                                          

Karol i Ania z gór                                                                                                  Stróże 31.07.2016 

 

Dziękujemy za gościnę. Wspaniałe miejsce, gospodarze przesympatyczni, będziemy polecać

Ola, Stasiu i Wiktor                                                                                                               31.07.2016 

 

Wakacje w ,,Jantarze” spędzone po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Czas spędzony u Państwa to 100% wypoczynek, pozytywne naładowanie baterii. Przemiła atmosfera, czystość i dbałość o dom przerasta oczekiwania. Serdeczność Państwa, z jaką przyjmujecie swoich gości sprawia, że człowiek czuje się jak we własnym domu. Kochani ! Dziękuję WAM  za czas, który spędziłam u was. Jest on bezcenny i z pewnością polecę Państwa swoim znajomym. A sama z przyjemnością przyjadę ponownie. Życzę samych uśmiechniętych, sympatycznych i życzliwych gości.

Katarzyna Spis                                                                                             Mysłowice, sierpień 2016 r

 

Dziękujemy z całego serca za gościnę. Byliśmy u Państwa pierwszy raz, ale mamy nadzieję, że nie po raz ostatni. Z całego serca dziękujemy za miłą atmosferę, za serdeczność, życzliwość, którą obdarowujecie swoich gości. Macie wspaniałą córkę. Będziemy polecać Państwa znajomym.

Barbara, Paweł, Martyna                                                                     13.08.2016 sierpień Katowice

 

Bardzo dziękujemy za udany pobyt. Było nam tu bardzo dobrze. Mamy nadzieję że tu jeszcze wrócimy. Będziemy gorąco polecać naszym znajomym.

Alicja, Tobiasz, Klaudia, Sandra Pigtek                                                                       17.08.2016 

 

Dziękujemy za : wygodne łóżka, gościnę, fajną stołówkę, ładne pokoje, morze i słońce. Życzymy: słonecznej pogody, radości dużo gości  J

Janek, Agnieszka, Jagna, Weronika <3 

 

Kolejny raz (piąty !) gościmy w domu ,,Jantar” Mam nadzieję, że przemili gospodarze nie wezmą nam tego za złe, że czujemy się tu już jak u siebie…. Niestety czas mija zbyt szybko i trzeba wracać do domu i obowiązków. Ale jestem pewna, że wkrótce zaczniemy tęsknić za morzem, Ostrowem, ,,Jantarem” i niezwykle miłą atmosferą tego domu. Obyśmy mogli spotkać się znów na rok, w dobrym zdrowiu i kondycji, czego życzę i sobie i naszym przesympatycznym gospodarzom!

9.09.2016                                                                                     Grażyna i Włodzimierz z Krakowa

 

 

Przyjechaliśmy tu już po raz drugi, na początku czerwca. To dobry sposób, aby rozpocząć lato. Rozruszać się spacerując po plaży, pooddychać świeżym powietrzem. "Jantar" doskonale uzupełnia wszystkie te pozytywy. Estetyczny wygląd, niezwykła dbałość właścicieli o dom i otoczenie, życzliwy stosunek do gości i dyskrecja. Dobrze się tu czujemy. Warto tu przyjechać a potem wracać.

 

10.06.2017 r.                                                                                Alicja i Marcin z Warszawy

 

 

Bardz przyjemne miejsce, spokojnie, czyściutko, ładnie. Gospodarze przemili. Piękna okolica, plaża, lasy - doskonałe do aktywnego odpoczynku. Piękne ścieżki biegowe.

czerwiec 2017                                                                                       Ewa

 

 

To był bardz miły pobyt, zarówno miejsce i Państwo są świetni. Jak będziemy jeszcze wybierać się nad morze to pewnie zawitamy ponownie :)

Pola, Marysia, Karina i Kuba

 

 

 

Dziękujemy za pobyt, ciszę i świetne miejsce na wypoczynek dla całej naszej rodziny.

 

                                                                                               Bobi K. K. K. J. M

 

"Morze tylko mądrym się kłania".  Wspaniałym Gospodarzom dziękujemy za przemiły pobyt w "Magicznym Jantarze".        

Ostrowo 11 sierpnia 2017 r.                                                             Aneta i Lukasz z Krakowa

 

 

Dziękujemy za gościnę, przemiłą atmosferę i przemili gospodarze. Przyjedziemy za rok i będziemy polecać innym.

                                                                                               Waldemar i Grażyna Sikora z Kielc

 

 

Dziękujemy za wspaniałą atmosferą stworzoną wczasowiczom przez cudownych Gospodarzy Pensjonatu "Jantar". "Kto dobroć i miłość rozdaje, otrzymuje ten dar z powrotem, ale wielokrotnie zwiększony".

 

Ostrowo, 18 sierpień 2017 r.                                                    M. S. Pawelcowie z Dęblina

 
 

Wstęp Oferta Pokoje Galeria Cennik Regulamin Atrakcje Kontakt