Aktualności

 

 

WOLNE POKOJE 2 os.

 

WOLNE POKOJE  3 os.

 

WOLNE POKOJE  4 os.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

  

 

 

            


 

  

Regulamin

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w naszym pensjonacie zasadami. Pozwoli to Państwu uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam umożliwi skoncentrowanie się na zapewnieniu Państwu miłego i przyjemnego wypoczynku.

 

 1. Klienci Pokoi Gościnnych Jantar korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy się o godzinie 10:00 dnia następnego.
 3. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości. Klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią.
 4. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
 5. Przekazanie i zdanie pokoju następuje w obecności personelu.
 6. Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.
 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00.
 8. Uprasza się o niepalenie papierosów w pokojach.
 9. Wypoczywających Gości prosimy o poruszanie się po obiekcie w zmiennym obuwiu.
 10. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy.
 11. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pomieszczeń prosimy zgłaszać na bieżąco.
 12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 13. Ogólnodostępna kuchnia przeznaczona jest do przygotowywania szybkich posiłków. Ze względu na to, że jest tylko jedna w obiekcie prosimy ograniczyć czas jej użytkowania do niezbędnego minimum.
 14. Korzystając z kuchni, jej wyposażenia oraz lodówki prosimy o pozostawienie jej w należytym porządku, a w dniu wyjazdu odniesienie naczyń na swoje miejsce.
 15. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.
 16. Parkowanie samochodu na terenie posesji jest bezpłatne i na własną odpowiedzialność Kierowcy.
 17. Ze względu na zmienność aury i występowanie silnych wiatrów, prosimy o zamykanie okien podczas Państwa nieobecności.
 18. Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 19. Po godzinie 22:00 w budynku mogą przebywać tylko osoby zameldowane.
 20. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie  przebywania na terenie obiektu i w takich sytuacjach może żądać jego  natychmiastowego opuszczenia  bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 21. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, rzeczy przechowywane będą przez okres 1 miesiąca.
 22. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Gości.


Życzymy Państwu miłego pobytu w naszym domu.

 

 

 
 

Wstęp Oferta Pokoje Galeria Cennik Regulamin Atrakcje Kontakt